12 مرحله برای ساختن یک سایت موفق تجارت الکترونیکی در 12 ماه

برخی از کارشناسان پیش بینی می کنند که تجارت الکترونیکی در طی چند سال آینده از 2 تریلیون دلار فراتر رود - این سریعترین رشد و یکی از صنایع با ارزش است.

وقتی می توانید به صورت آنلاین ، یکپارچه وجهی خریداری کنید ، و سپس به راحتی جین جین مورد علاقه خود ، یک ساعت خوب جدید یا حتی یک رایانه اختصاصی را که مستقیماً به آستان شما منتقل می شود ، داشته باشید ، ممکن است فکر کنید که روند کار چندان پیچیده نیست.

فروشگاه بازی و سرگرمی

من به عنوان یک بازاریاب دیجیتال ، به بسیاری از مارک ها کمک کرده ام تا از طریق تجارت الکترونیکی فروش را افزایش دهند. این باعث شد که من مایل به شروع سایت تجارت الکترونیکی خودم باشم ، بنابراین من واقعاً می توانم روند کار و آنچه را که برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی از ابتدا لازم است درک کنم.

در زیر نکات و ترفندهایی وجود دارد که من در طی یک سال یاد گرفتم که خواهرم و من خواهان راه اندازی DermWarehouse ، وب سایت تجارت الکترونیکی برای فروش محصولات مراقبت از زیبایی و زیبایی شدیم. مراحل ذکر شده در زیر نه تنها به شما اطمینان می دهد که سریعترین و حرفه ای ترین مسیر را برای به روزرسانی و راه اندازی سایت خود انجام دهید ، بلکه بازاریابی و سئو شما را نیز برای موفقیت های آینده تنظیم می کند ، که این امر خط پایین شما را افزایش می دهد.

یک سال استراتژی SEO.
اگر هرگز فروشگاه تجارت الکترونیکی را از ابتدا شروع نکرده اید ، نمی توان فهمید که روند زمان و تفصیل چقدر است. وقتی به هر سایت تجارت الکترونیکی نگاه می کنید ، هرگز به این واقعیت فکر نمی کنید که شخصی مجبور به تولید مطالب شده و به صورت جداگانه بارگذاری هر محصول را انجام دهد. نه تنها این ، شما همچنین باید با هر تولید کننده مذاکره کنید تا بتوانید محصولات خود را بصورت آنلاین لیست کنید ، حتی قبل از شروع فرآیند لیست بندی واقعی.

گذشته از همه کارهایی که برای ساختن سایت انجام می شود ، از تجربه آژانس بازاریابی من ، فهمیدم که داشتن این سایت عملکردی و الگوی تجاری که شما خیلی در آن کار کرده اید چقدر ناامید کننده است ، اما باعث ایجاد ترافیک ارگانیک نمی شود. بنابراین ، ما استراتژی سئو خود را شروع کردیم ، یک سال قبل از راه اندازی سایت ، در حالی که همزمان وب سایت خود را بنا می کنیم. ما به هر حال برای توسعه به این زمان احتیاج داشتیم ، پس چرا بیشترین استفاده را نمی کنیم و دو پرنده را با یک سنگ می کشیم.

در زیر لیستی از کلیه مراحلی که برای شروع و ساخت موفقیت آمیز سایت تجارت الکترونیکی ما برداشته شده است:

1. خرید نام دامنه.

این خیلی سرراست است. شما به یک نام دامنه نیاز دارید که مارک شما را کاملاً مشخص کند. روند را واژگون نکنید. با استفاده از سایتی مانند GoDaddy ، می توانید نام دامنه را با قیمت کمتر از 10 دلار خریداری کنید.

مرتبط: نحوه انتخاب و خرید نام دامنه

2. یک توسعه دهنده وب پیدا کنید.

این یک مؤلفه مهم در راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی شما است. اگر می خواهید سایت خود را در مدت زمان نسبتاً کوتاهی و به شیوه ای حرفه ای راه اندازی کنید ، هنگام استخدام یک توسعه دهنده مطمئن شوید که بررسی های خود را انجام دهید. از سایر وب سایت های تجارت الکترونیکی که برنامه نویس ایجاد کرده است ، منابع کسب کنید. جدول زمانی را برای مدت زمان پیش بینی سایت برای راه اندازی سایت دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها از پس زمینه طراحی گرافیکی برخوردار هستند تا بتوانند تصاویری را که با سایت شما تراز می شوند ، برش دهند. حتما از شما سؤال می کند که آیا توسعه دهنده سایت هایی در زمینه ساخت سایت روی تجارت الکترونیکی که شما انتخاب کرده اید تجربه دارد (به مرحله 4 مراجعه کنید).

غالباً ، کارآفرینان بدون اینکه بخاطر تحقیق و تفحص خود را انجام دهند ، با یک توسعه دهنده پیش می روند. اجازه ندهید این اتفاق برای شما بیفتد ، زیرا می تواند قبل از شروع کار ، متوقف شود و به وب سایت شما وارد شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را برای راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی شما کسب کنید ، در صورت تمایل با یک متخصص طراحی وب تماس بگیرید.

مرتبط: 5 نکته برای استخدام یک توسعه دهنده وب عالی

3. کلیه مدارک مورد نیاز برای یک تجارت قانونی را بدست آورید.

تجارت خود را ثبت کنید ، مجوز فروشنده بگیرید و به دنبال مشاغل قانونی در تجارت باشید. برای کمک به ایجاد مشاغل خود باید با یک وکیل محلی تماس بگیرید. در حالی که این یک هزینه مقرون به صرفه است ، به احتمال زیاد در آینده باعث کاهش سردرد و هزینه قابل توجهی خواهد شد.

طبق گفته های آلیسون لتسکی ، وکیل در Eastman & Smith Ltd. در کلمبوس ، اوهایو ، ابتدا به استراتژی و تعیین وضعیت ایالتی که می خواهید در آن اقامت داشته باشید نیاز دارید ، سپس پرونده های لازم را با وزیر امور خارجه و وزارت امور خارجه بررسی کنید. مالیات یا درآمد.

در صورت راه اندازی شرکتی ، غیرانتفاعی ، شرکت با مسئولیت محدود یا سازمان حرفه ای ، لازم است که مقالات مربوط به اختلاط یا سازمان را با وزیر امور خارجه کشور خود ثبت کنید. علاوه بر این ، اگر اقدام به فروش مالیاتی می کنید ، باید مجوز فروشنده یا مجوز فروشنده را با آژانس دولتی مناسب دریافت کنید. بسیاری از فروشندگان قبل از اینکه توافق کنند با شما همکاری کنند ، به شما این امکان را می دهند.

اگر شروع به کار غیر انتفاعی می کنید ، با دفتر دادستان کل کشور تماس بگیرید تا بدانید چه مجوزهای خیرخواهی و پرونده های لازم را لازم دارید. در آخر ، به مدارک سازمانی مناسب نیاز خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل خود تماس بگیرید ، اما این گامی برای رد شدن یا نادیده گرفتن آن نیست.

فروشگاه ، ,سایت ,یک ,تجارت ,الکترونیکی ,اندازی ,تجارت الکترونیکی ,راه اندازی ,کنید ، ,خود را ,سایت تجارت ,سایت تجارت الکترونیکی ,موفق تجارت الکترونیکیمنبع

تقویت ابرو و مژه با داروهای گیاهی

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن مناسب هر شخصیت

ده فایده استفاده از عطر در بهبود سلامت جسمی و روحی و کیفیت زندگی

جدیدترین نمونه های دکوراسیون منزل

اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن | مد و زیبایی

۵ مدل اصلاح و آرایش مو سگ شیتزو

آشنایی با قطعات و تجهیزات داخلی کیس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

ارزانی خدمات اجرا و نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان قیمت بازسازی ساختمان ویدئو پروژکتور جیبی وای فای دار اندروید بیا برا خرید Penelope20wl log دانلود کده طراح حرفه ای سازه شاد وب خرید آنلاین بهترین آیفون تصویری ارزان