Sight Word فعالیت فعالیت سوادآموزی را بیابید

Kindergarteners working on a sight words activity to help memorize tricky words in a simple activity from Busy Toddler

Inside: یک فعالیت یادگیری سریع و آسان "Sight Word Find" - بهترین بهترین راه برای بچه ها برای کار در بینایی

چگونه یادگیری کلمات بینایی را سرگرم کنیم؟

قبل از اینکه حتی به این فعالیت یا آمادگی / چگونگی شروع کار بپردازم ، باید چیزی را کاملاً واضح بیان کنم: حفظ کردن کلمات بینایی خواندن نیست و چگونگی یادگیری خواندن بچه ها نیست. یادگیری کلمات بینایی بخش کوچکی از خواندن است.

و در حالی که به خاطر سپردن هر چیزی می تواند خسته کننده و خسته کننده باشد ، می توانیم با Sight Word Find آنرا ادویه کنیم.

Kindergartener working on a sight words activity to help memorize tricky words in a simple activity from Busy Toddler

یادگیری کلمات بینایی همان خواندن نیست.

هنگامی که کودک در حال خواندن است ، آنها مهارت پیچیده ای را شامل می شوند که شامل شناسایی اصوات ، مخلوط کردن آن صداها و استفاده از آنها برای ساختن کلمات است.

اکنون ، هنگامی که کودک کلمات بینایی را یاد می گیرد ، آنها در واقع یک مهارت اساسی را انجام می دهند: حفظ کردن. تفاوتی با زمان یادگیری حروف یا اعداد ندارد.

Kindergartener working on a sight words activity to help memorize tricky words in a simple activity from Busy Toddler

در اینجا نمادی وجود دارد - یا با این کلمات ، گروهی از نمادها - و این همان چیزی است که شما وقتی می بینید ، می گویید.

A می گوید: Aaaaaa.

/ s / / a / / i / / d / می گوید گفت.

لطفاً فقط به یاد داشته باشید که بین پیچیدگی خواندن واقعی و یادگیری کلمات بینایی تفاوت زیادی وجود دارد.

ابتدا ، بگذارید کودک شما در مورد خواندن چیزهای زیادی را بیاموزد.
سپس کلمات بینایی را برای پر کردن شکاف ها معرفی کنید و به آنها کلماتی را بدهید که نمی توانند صدا کنند.

کلمات بینایی واقعی کلماتی مانند ، گفته شده ، آمده ، می خواهند ، بوده و می توانند.Kindergartener working on a sight words activity to help memorize tricky words in a simple activity from Busy Toddler

مهم نیست که چه میزان دانش رمزگشایی یک کودک دارد ، شما نمی توانید این کلمات را بیرون بیاورید. اما مطمئناً به آنها نیاز دارید تا کار خواندن را انجام دهند.

اینها انواع کلماتی هستند که برای کمک به آنها در حفظ کردن خواندن به آنها کمک می کنیم تا از آنها بخاطر بیاورند.

اما به یاد داشته باشید ، ما نیازی نیست و نمی خواهیم فرزندانمان هر کلمه را به خاطر بسپارند. آنها باید مهارت های رمزگشایی کاملی داشته باشند تا در کنار این کلمات بینایی قرار گیرند.

در اینجا چگونه می توان این کلمه بینایی را یافت تا فعالیت پیدا کند .

من این فعالیت را از یک روز کلاسیک از روزهایی با خاکستری بنا کردم - hers is a find name.

برای این نسخه ، من کلمه دید 6 ساله ام را پیدا می کنم.

این به او فرصتی می دهد تا به جای اینکه از او بخواهید از کارتهای مرتباً یادآوری کند ، درمورد کلمات بینایی اطلاعاتی کسب کند و آنها را با بدن کامل تمرین کند.

وقتی او فرصتی برای شکار و جستجوی کلماتی مانند این دارد ، او این فرصت را دارد که یادگیری را خیلی بیشتر کند.

لیست مواد برای کلمه find find find:

Busy Toddler یک شرکت کننده در برنامه خدمات همکاران Amazon Services LLC ، یک برنامه تبلیغاتی وابسته است. من به عنوان یک همکار آمازون ، از خرید واجد شرایط درآمد کسب می کنم. اطلاعات بیشتر در مورد این پیوندها را در خط مشی افشای من بخوانید.

• کاغذ قصاب (این همان چیزی است که من استفاده می کنم)
  • نوار نقاش
  • نشانگرها

برای یافتن پسرم 7 کلمه چشم را انتخاب کردم. من آنها را با رنگ های مختلف و در جهات مختلف و با استفاده از حروف بزرگ و کوچک نوشتم.

بذار عشق و حال شروع بشه!

من یک کلمه را صدا کردم و چگونه آن را علامت گذاری کنم: "کلمه SAID را پیدا کنید و آن را دور بزنید. هر بار که آن را دور می زنید ، این کلمه را بگویید. "

ما این کار را برای همه هفت کلمه دید تکرار کردیم و حتی می توانید تصور کنید که این روش برای یادگیری کلمات بینایی از کارتهای فلش چقدر بهتر و مؤثرتر است.

او در حال حرکت است

او درگیر است

او کلمه را تکرار می کند

او از نظر بصری کلمه را از کلمه دیگر تشخیص می دهد.

این نوع یادگیری بدن است که ما برای فرزندانمان می خواهیم.

کلمات بینایی عالی هستند - اما باید آنها را درست انجام دهیم

از فرزندانمان بخواهیم صد کلمه را به خاطر بسپارند ، آنها را به کلمات بینایی بنامند و سپس آنرا آماده بنامند - این همان چیزی نیست که فرزندان ما به آن احتیاج دارند یا سزاوار آن هستند.

آنها شایسته یادگیری مهارت پیچیده خواندن هستند ، نه یک نسخه به یاد ماندنی از آن.

وقتی فرزندان ما بزرگتر هستند و متن های دشوار را می خوانند ، به من اعتماد کنید: بچه هایی که در واقع یادگیری خواندن را می خوانند می درخشند. بچه هایی که یاد گرفتن را یاد گرفته اند ، مبارزه خواهند کرد.

برای کلماتی که آنها باید به عنوان کلمات بینایی یاد بگیرند ، فعالیتهایی مانند این کلمه بینایی بهترین مواردی هستند که ما می توانیم ارائه دهیم. سرگرم کننده ، جذاب و به یاد ماندنی است.

چه زمانی یک کلمه بینایی فعالیت پیدا خواهید کرد؟

SIGHT WORD FIND: A quick and easy sight word activity; reading activity for kids; beginning readers activity from Busy Toddler

فروشگاه ، ,بینایی ,کلمات ,کلمه ,یادگیری ,​ ,کلمات بینایی ,کلمه را ,یادگیری کلمات ,آنها را ,بینایی را ,یادگیری کلمات بینایی ,فعالیت فعالیت سوادآموزی ,word فعالیت فعالیتمنبع

تقویت ابرو و مژه با داروهای گیاهی

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن مناسب هر شخصیت

ده فایده استفاده از عطر در بهبود سلامت جسمی و روحی و کیفیت زندگی

جدیدترین نمونه های دکوراسیون منزل

اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن | مد و زیبایی

۵ مدل اصلاح و آرایش مو سگ شیتزو

آشنایی با قطعات و تجهیزات داخلی کیس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروشگاه لاستیک هانکوک سایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بهترین سایت هواشناسي خصوصي عشق پارسی lιlı سایت تفریحی و سرگرمی پلاسما ιlιl ترازگان زیباتون Mylahwfcxgq3 blogi iranpooshak