تنها 4 راه برای موفقیت ساختن یک فروشگاه آنلاین

ده سال پیش می توانید یک فروشگاه اصلی را بصورت آنلاین تهیه کنید ، چند محصول اضافه کنید ، ترافیک ارزان بخرید و - voilà! - شما قادر خواهید بود یک فروشگاه آنلاین موفق بسازید.

اوه ، چطور زمان تغییر کرده است! اگرچه هنوز ایجاد تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیکی هنوز امکان پذیر است ، اما رقابت سخت تر شده است و بازرگانان اگر بخواهند در برابر غول هایی مانند آمازون شانس داشته باشند ، باید بسیار استراتژیک تر باشند.

قبل از شروع چند نمونه فروشگاه اینترنتی را معرفی میکنیم:

خانه چین
http://www.khanecheen.ir/
اسباب بازی
http://www.gamingtools.ir/
رابوکالا
https://www.rabokala.ir/
بازی و سرگرمی
http://www.game-digikala.ir/
مد نه
http://www.ladymodkala.ir/
سلطانپور
http://www.soltanpourstudio.com/

برای شروع آماده هستید؟

در اینجا چهار روش وجود دارد که معتقدم می توانید امروز یک تجارت موفق تجارت الکترونیکی ایجاد کنید:

رقابت در قیمت

بیایید با سخت ترین و رایج ترین رویکرد تجارت الکترونیک شروع کنیم: رقابت در قیمت. اگر شروع به خرید یک فروشگاه جدید می کنید ، پیشنهاد قیمت پایین می تواند جذاب باشد ، اما بیشتر اوقات فریاد آژیر نیست که منجر به فاجعه شود.

اگر فروش محصولات معمولی را فقط بر اساس قیمت های پایین انجام می دهید ، چگونه می توانید با آمازون یا وال مارت رقابت کنید؟ هر دو شرکت به خوبی اعتماد دارند و قیمت بسیار پایینی را ارائه می دهند. و حتی اگر شما با قیمت آنها مطابقت داشتید ، چرا از طریق یک خرده فروش مشهور و قابل اعتماد خرید از شما خریداری می کنید؟

غیرممکن نیست ، اما رقابت بر روی قیمت سخت ترین راه برای ایجاد یک تجارت الکترونیکی موفق به عنوان یک بازرگان مستقل است. حتی اگر در رانندگی درآمد موفق باشید ، احتمالاً حاشیه های شما به حدی اندک باشد که برای دریافت بازپرداخت مناسب باید به طرز عظیمی اندازه گیری کنید.

چند استثنا وجود دارد که قیمت پایین می تواند بخشی از یک استراتژی مناسب باشد ، مانند فروشگاه من TrollingMotors.net. بیشتر موتورهایی که می فروشیم دارای حداقل قیمت تبلیغ شده (MAP) هستند که توسط سازنده اعمال می شود و کف قیمت آن را قرار می دهد. قیمت استیکر صرفنظر از جایی که خریداری می کنید تقریباً یکسان است.

اگرچه هنوز هم می توانید قیمت های پایین را تبلیغ کنید ، مهم این است که فروشگاه آنلاین شما ارزش دیگری را ارائه می دهد. برای اینکه خود را از آمازون جدا کنیم ، ماه ها مجدداً در طراحی وب سایت صرف کردیم تا اطلاعات عمیق درباره محصول ، مقالات فنی و راهنمای خرید را برای کمک به مشتریان در تصمیم گیری آگاهانه در نظر بگیریم. آنها نمی توانند سطح جزئیات و تخصص هایی را که ما برای موتورهای ترولی در آمازون ارائه می دهیم به دست آورند.

خط پایین؟ رقابت با پسران بزرگ فقط به عنوان یک بازرگان مستقل دشوار است. اگر این کار را کردید ، اطمینان حاصل کنید که این تنها بخشی از - و نه کل بنیاد - استراتژی رقابتی شماست.

محصول خود را تولید کنید

Welding

اگر بتوانید محصولی بی نظیر را ایجاد کنید که مردم مایل به خرید آن باشند ، تولید محصول شخصی شما مزایای زیادی دارد.

کمتر رقابت: وقتی می توانید کالای موجود را بفروشید ، مردم به راحتی می توانند فروشگاه را مقایسه کنند. اما وقتی شما تنها کسی هستید که این کار را می کنید ، مردم چاره ای جز خرید از طریق شما ندارند.

قیمت حق بیمه: وقتی 200 فروشگاه دیگر ندارید که قیمت کالای پایین را کاهش دهند ، قیمت حق بیمه را شارژ کنید. و با مقایسه تعداد کمی از داده های قیمت گذاری دیگر یا هیچ ، دیگر مشتریان با قیمتی بالاتر احتمال کمتری دارند.

پس انداز بالاتر: شاید بهتر از همه ، ساختن محصول خود و / یا خرید مستقیم از تولید کننده ارزانترین راه برای تهیه محصولات باشد. به سرمایه بیشتری نیاز دارد اما بهترین راه برای افزایش حاشیه سود شماست.

ساخت محصولات شخصی شما به دلیل ضعف قلب نیست و احتمالاً بهترین راه برای مرطوب کردن پاهای شما با تجارت الکترونیک نیست. موارد زیادی در ایجاد یک محصول پیش می رود و مسائل لجستیکی نیز ناچیز نخواهد بود. اما به درستی انجام شد ، این یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک تجارت بلند مدت در محیط امروز است.

ارزش اطلاعاتی را به محصولات خود اضافه کنید

این رویکردی است که من به طور سنتی از آن استفاده کرده ام و یکی از بهترین راه های موفقیت در صورتی که در زمینه ساخت و ساز کالاهای حمل و نقل قطره ای کار کنید. اگر محصولات موجود را در بازار به فروش می رسانید و نمی خواهید با قیمت رقابت کنید ، باید چیز دیگری با ارزش ارائه دهید. برخی از بهترین مواردی که ارائه می دهند اطمینان خاطر و راهنمایی به مشتریان است.

اضطراب در مورد خرید کالایی که کار نمی کند دلیل بزرگی است که مردم خریداری نمی کنند ، و این به ویژه در گیج کردن سوله ها صادق است. آیا خرید قطعات برای نصب سیستم امنیتی خانگی Do-It-Yourself در آمازون احساس راحتی می کنید؟ احتمالاً اینطور نیست ، زیرا آنها در این مکان تخصص ندارند و شما سخت می دانید که مورد نیاز شماست. درعوض ، احتمالاً به دنبال کسب و کار متخصص در سیستم های تجهیزات امنیتی هستید.

آیا برخی از افراد از وب سایت های طاقچه بازدید می کنند ، از منابع متمرکز خود استفاده می کنند تا تصمیم بگیرند چه چیزی را بخرند و سپس با کمترین قیمت خرید کنند؟ کاملا. به همین دلیل این رویکرد به خصوص در سوله هایی که وسایل و اجزای مختلف مورد نیاز است به خوبی کار می کند. هرچه کالاهایی که شخص بیشتری نیاز به خرید دارد ، مقایسه به موقع خرید سخت تر خواهد بود.

اما با وجود خریداران معامله ، شما همچنان به عنوان متخصص اعتماد و تجارت بسیاری از خریداران را بدست می آورید. و هرچه بیشتر آنها را در جلو آموزش دهید ، حسن نیت و فروش بیشتری نیز ایجاد خواهید کرد.

ساخت یک برند

هنگامی که شما یک برند را می سازید ، فراتر از فروش فقط یک محصول حرکت می کنید و به فروش یک تجربه ، ایده یا فلسفه نیز متمرکز می شوید. این احتمالاً سخت ترین روش برای دستیابی است ، اما قدرت ایجاد شغلی را دارد که با ارزش بلند مدت بسیار قابل دفاع است.

من به عنوان یک بازاریاب ، دوست دارم فکر کنم بالاتر از این تحت تأثیر فعالیتهای رسانه های جمعی هستم متأسفانه ، من به اندازه هر کس دیگری مستعد تبلیغات عالی هستم. اولین باری که تبلیغات "جالب ترین مرد جهان" را توسط دوس Equis دیدم - کمپین با استفاده از شخصیت پیشرفته و جورج کلونی برای فروش آبجو از طریق تبلیغات خنده دار - حداقل 10 دقیقه وقت صرف تماشای آنها در YouTube کردم.

تا سفر به فروشگاه متوجه نشدم که نام تجاری آنها چقدر قدرتمند است. در حالی که چشمانم کولر آبجو را اسکن می کرد ، آمدند که روی یک بسته شش بسته Dos Equis استراحت کنند ، که سریعاً از قفسه بیرون کشیدم. برای یک مرد که معمولاً انتخاب من را بر اساس آنچه در فروش است پایه گذاری می کند ، با تعجب نمی توانم به خاطر بسپارم که چقدر هزینه دارد. من خیلی مشغول خوابیدن به سیگار کشیدن سیگارهای مکعب ، پرش از هواپیما و عموماً استراحت کردن برای متوجه شدن قیمت آن بودم.

dosxx

و Dollar Shave Club و فیلم تبلیغاتی خنده دار آنها را که تقریباً مطمئناً دیده اید در نظر بگیرید. آنها به جای اینکه جلوی تبلیغات خنده دار را بگیرند ، مارک خود را با تمام تجربه گرفتن تیغ درگیر کردند.

همانطور که جاناتان کالمن در وبلاگ خود می نویسد ، تجربه گرفتن اولین تیغ شما سرگرم کننده ، خوش تیپ و به همان اندازه لذت بخش است که تماشای ویدیوی آنها است. اصلاح با تیغ پلاستیکی چیزهای خسته کننده ای است. اما با کمی خلاقیت ، شوخ طبعی و برندسازی مداوم ، Dollar Shave Club تجارت ویروسی ایجاد کرده است.

کدام رویکرد را انتخاب خواهید کرد؟

اگر در آستانه راه اندازی اولین فروشگاه خود هستید - یا اکنون یک مالک آن هستید - مطمئن شوید که می دانید کدام یک از این رویکردها را انتخاب خواهید کرد. آیا محصولی بی نظیر را ارائه می دهید؟ ارزش اطلاعاتی را اضافه می کنید؟ یا ایجاد یک تجربه برای مشتریان خود؟ اگر مطمئن نیستید ، ممکن است بخواهید استراتژی خود را مجدداً تجدید نظر کنید و فکر کنید چگونه می توانید به صورت متفاوتی به مشاغل خود نزدیک شوید.

فروشگاه ، ,یک ,قیمت ,فروشگاه ,تجارت ,ایجاد ,می توانید ,کنید ، ,راه برای ,ارائه می ,یک فروشگاه ,برای موفقیت ساختنمنبع

تقویت ابرو و مژه با داروهای گیاهی

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن مناسب هر شخصیت

ده فایده استفاده از عطر در بهبود سلامت جسمی و روحی و کیفیت زندگی

جدیدترین نمونه های دکوراسیون منزل

اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن | مد و زیبایی

۵ مدل اصلاح و آرایش مو سگ شیتزو

آشنایی با قطعات و تجهیزات داخلی کیس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

کالای ارزان FireWolf فروشگاه آنلاین پرسش مهر98 تولید و پخش پوشاک مردانه | عمده فروشی پوشاک اقایان ادبی akhbar tecnolozh9 فروشگاه معرفی اجناس معرفی کالا فروشگاهی دانلود فیلم وسریال کره